Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Czas na herbatkę z babcią i dziadkiem

Czas na herbatkę z babcią i dziadkiem

Dnia 30 stycznia 2024 roku w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość - Dzień Babci i Dziadka.

Na wstępie wychowawca grupy Katarzyna Jarczyńska serdecznie przywitała wszystkich przybyłych gości. Cała sala  wypełniona była babciami i dziadkami naszych podopiecznych. Dzieci z przedszkola przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, który wypełniony był wierszami i piosenkami oraz pokazami tanecznymi. W trakcie imprezy dziadkowie podziwiali swoje pociechy i nagradzali ich starania gromkimi brawami. Po głównej części artystycznej maluchy wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie   wykonane upominki.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły dużo wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość, szacunek oraz podziękować za trud, który dziadkowie włożyli w ich wychowanie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Kochanym Babciom oraz Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuczków.                         

Data dodania: 2024-01-30 11:12:04
Data edycji: 2024-02-07 11:12:44
Ilość wyświetleń: 173

"Wszystkiego co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat."

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej